facebook
youtube

Cenntro Electric Sp. z o.o.

ul. Łopuszańska 24 C, 02-220 Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt : 09:00 do 17:00

Szybki kontakt

+48 502 226 652, +48 502 226 418

AKTUALNOŚCI

Cenntro dostarczyło ponad 250 autonomicznych pojazdów dostawczych spółce Zelos w Chinach

11/12/2023, FREEHOLD, N.J. (BUSINESS WIRE)

Cenntro Electric Group Limited (NASDAQ: CENN), (“Cenntro” lub “Spółka”), wiodąca spółka technologii pojazdów elektrycznych z zaawansowanymi, sprawdzonymi na rynku użytkowymi pojazdami elektrycznymi (“ECVs”), ogłosiła dzisiaj, iż dostarczyła ponad 250 autonomicznych pojazdów dostawczych w Chinach spółce Zelos (Suzhou) Technology Co., Ltd. (“Zelos”). 
 

Spółka Zhejiang Cenntro Machinery Co., Ltd., należąca do Spółki Cenntro, wyprodukowała i dostarczyła więcej niż 250 napędzanych autonomicznie pojazdów dostawczych spółce Zelos, która sprzedaje i wdraża autonomicznie napędzane pojazdy wykorzystane do celów miejskich dostaw w różnych miastach w Chinach. W związku ze współpracą ze spółką Zelos, Cenntro z powodzeniem wyprodukowało oraz dostarczyło w pełni przetestowane autonomiczne pojazdy dostawcze dla użytkowych zastosowań na ulicach miast. Napędzane przez technologię i platformę iChassis spółki Cenntro, wykorzystujące oprogramowanie autonomicznej jazdy stworzone przez Zelos, pojazdy te są przygotowane, aby spełniać wymagania miejskich dostaw, ze zdolnością pokonywania ruchu ulicznego w czasie rzeczywistym oraz docierania do ich miejsc przeznaczenia zgodnie z planem. 
 

“Dostawa ponad 250 autonomicznie napędzanych pojazdów dostawczych jest znaczącym kamieniem milowym dla Cenntro. Jak dotąd, Cenntro wyprodukowało i dostarczyło wiele autonomicznie napędzanych rozwiązań dostaw dla rzeczywistych użytkowych zastosowań w tej klasie,” powiedział Peter Wang, Prezes i Dyrektor Generalny Cenntro. “Wzrośnie liczba autonomicznie napędzanych pojazdów dostawczych na drodze dla potrzeb dostaw ostatniej mili. Cieszy nas bardzo, że nasza technologia iChassis jest przyjmowana i używana w rzeczywistych zastosowaniach.” 


O Zelos Technology
Zelos (Suzhou) Technology Co., Ltd. została założona w sierpniu 2021 roku i skupia się na badaniach i rozwoju oraz zastosowaniu na szeroką skalę sztucznej inteligencji oraz technologii chipowej. Jest ona wiodącą spółką na świecie ze standaryzowanymi produktami oraz aplikacjami dla drogowego czysto automatycznego zastosowania. 


Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.zelostech.com.cn/EN/ 

 

Stwierdzenia dotyczące przyszłości 
Niniejszy komunikat zawiera „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu przepisów dotyczących „bezpiecznej przystani” amerykańskiej ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r. Stwierdzenia dotyczące przyszłości obejmują wszystkie stwierdzenia, które nie są faktami historycznymi. Takie stwierdzenia mogą, ale nie muszą być, identyfikowane za pomocą słów takich jak „może”, „wierzy”, „przewiduje”, „może”, „powinien”, „zamierza”, „planuje”, „będzie”, „cel(e),” „może”, „oczekuje” „oczekuje(a),” „oszacuj(e),” „projekt(y),” „prognoza'', „pozycjonowany”, „w przybliżeniu”, „potencjał”, „cel”, „strategia”, „perspektywy” i podobne wyrażenia. Przykłady stwierdzeń dotyczących przyszłości obejmują między innymi: oświadczenia dotyczące możliwości montażu i dystrybucji, zdecentralizowanej produkcji oraz w pełni zdigitalizowanych rozwiązań w zakresie autonomicznej jazdy. Wszystkie takie stwierdzenia dotyczące przyszłości są oparte na aktualnych przekonaniach, oczekiwaniach i założeniach kierownictwa oraz podlegają ryzyku, niepewności i innym czynnikom, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki znacznie różnią się od wyników wyrażonych lub sugerowanych w niniejszym komunikacie. Dodatkowe czynniki ryzyka i niepewności, które mogą mieć wpływ na stwierdzenia dotyczące przyszłości Cenntro, można znaleźć w ujawnieniach zawartych w publicznych zgłoszeniach Cenntro w SEC, w tym w „Czynnikach ryzyka” w Cenntro Raport roczny na formularzu 20-F złożony w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd 25 kwietnia 2022 r., z którym można się zapoznać na stronie www.sec.gov.

 

8

8

Modeli
Pojazdów

32

32

Kraje
Certyfikowane

6

6

Fabryk
Montażowych

238

238

Przyznanych
Patentów