facebook
youtube

Cenntro Electric Sp. z o.o.

ul. Łopuszańska 24 C, 02-220 Warszawa

Godziny pracy

Pon - Pt : 09:00 do 17:00

Szybki kontakt

+48 502 226 652, +48 502 226 418

AKTUALNOŚCI

Cenntro Electric Group ogłasza dostawę samochodów elektrycznych Logistar LS200 dla Poczty Serbii

Cenntro wspiera misję niskoemisyjnego rozwoju Serbii w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych

15/08/2023, FREEHOLD, N.J. (BUSINESS WIRE)

Cenntro Electric Group Limited (NASDAQ: CENN), (“Cenntro” lub “Spółka”), wiodąca spółka technologii pojazdu elektrycznego z zaawansowanymi, sprawdzonymi na rynku użytkowymi pojazdami elektrycznymi (“ECVs”), ogłosiła dzisiaj dostarczenie 31 w pełni elektrycznych vanów serii Logistar 200 (“LS200”) dla Poczty Serbii.

Samochody elektryczne Logistar LS200 zostały dostarczone 10 sierpnia 2023 roku i będą wykorzystane w mieście Nowy Sad. Na ceremonii dostarczenia modeli serii LS200 obecny był serbski burmistrz Nowego Sadu Milan Đurić oraz Zoran Đorđević pełniący obowiązki Dyrektora Poczty Serbii. Poczta Serbii jest krajowym usługodawcą świadczącym usługi pocztowe Serbii i jest największym infrastrukturalnym i logistycznym systemem biznesowym w kraju, który obejmuje całe terytorium Republiki Serbii.

Flota modelu serii LS200 będzie wprowadzona do eksploatacji do końca sierpnia w celu dostaw w centrum miasta. Model serii LS200 oferuje imponującą ładowność 1 tony i 45 kilogramów (ang. 2304 lbs.) oraz pojemność przestrzeni ładunkowej wynoszącą 4,7 m3 (ang. 165.9 cu ft.). Model serii LS200 zużywa 41,5 kWh, a chłodzony cieczą akumulator zapewnia zasięg 263,9 kilometra (ang. 164 miles). Samochód elektryczny Logistar LS200 jest zdolny do szybkiego ładowania akumulatora i może go załadować od 20% do 80% w 45 minut, umożliwiając przedsiębiorstwom wszystkich wielkości pozostanie na stanowiskach ponad cały dzień pracy.

"Jesteśmy zaszczyceni, że model serii LS200 został wybrany przez Pocztę Serbii," powiedział Peter Wang, Prezes i Dyrektor Generalny Cenntro. "Republika Serbii jest pionierem w zrównoważonym rozwoju i w dalszym ciągu podejmuje poważne zobowiązania, by promować użycie i zastosowanie pojazdów elektrycznych. Poczta Serbii jest jedną z najbardziej innowacyjnych publicznych spółek regionu i miło nam oraz jesteśmy dumni, że możemy im pomóc w osiąganiu ich celów.”

Model serii LS200 jest częścią rozwiniętej linii Logistar spółki Cenntro, która zawiera pojazdy od Klasy 1 - Klasy 8. Logistar LS200 jest wielofunkcyjnym, lekkim pojazdem elektrycznym dostosowanym do przewożenia towarów i paczek w obszarach miejskich. Samochód elektryczny Logistar LS200 posiada trzy konfiguracje w tym skrzynię ładunkową, vana oraz furgonetkę pick-up.

 

 

Stwierdzenia dotyczące przyszłości 
Niniejszy komunikat zawiera „stwierdzenia dotyczące przyszłości” w rozumieniu przepisów dotyczących „bezpiecznej przystani” amerykańskiej ustawy Private Securities Litigation Reform Act z 1995 r. Stwierdzenia dotyczące przyszłości obejmują wszystkie stwierdzenia, które nie są faktami historycznymi. Takie stwierdzenia mogą, ale nie muszą być, identyfikowane za pomocą słów takich jak „może”, „wierzy”, „przewiduje”, „może”, „powinien”, „zamierza”, „planuje”, „będzie”, „cel(e),” „może”, „oczekuje” „oczekuje(a),” „oszacuj(e),” „projekt(y),” „prognoza'', „pozycjonowany”, „w przybliżeniu”, „potencjał”, „cel”, „strategia”, „perspektywy” i podobne wyrażenia. Przykłady stwierdzeń dotyczących przyszłości obejmują między innymi: oświadczenia dotyczące możliwości montażu i dystrybucji, zdecentralizowanej produkcji oraz w pełni zdigitalizowanych rozwiązań w zakresie autonomicznej jazdy. Wszystkie takie stwierdzenia dotyczące przyszłości są oparte na aktualnych przekonaniach, oczekiwaniach i założeniach kierownictwa oraz podlegają ryzyku, niepewności i innym czynnikom, które mogą spowodować, że rzeczywiste wyniki znacznie różnią się od wyników wyrażonych lub sugerowanych w niniejszym komunikacie. Dodatkowe czynniki ryzyka i niepewności, które mogą mieć wpływ na stwierdzenia dotyczące przyszłości Cenntro, można znaleźć w ujawnieniach zawartych w publicznych zgłoszeniach Cenntro w SEC, w tym w „Czynnikach ryzyka” w Cenntro Raport roczny na formularzu 20-F złożony w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd 25 kwietnia 2022 r., z którym można się zapoznać na stronie www.sec.gov.

 

8

8

Modeli
Pojazdów

32

32

Kraje
Certyfikowane

6

6

Fabryk
Montażowych

238

238

Przyznanych
Patentów